O Nas

 

Magazyn erotyczny "PEEP SHOW" istnieje na rynku od 1991 roku. Pierwsze wydanie ukazało sie w nakładzie 100 tysięcy.
Głownym celem magazynu było jak i nadal jest założenie by: "Ukazać piękno kobiecego ciała w sposób możliwie najdoskonalszy."
To zadanie towarzyszyło redakcji od chwili powstania pomysłu stworzenia niniejszego pisma, poprzez dobór modelek, wybór najlepszych zdjęć, pracę techniczną, aż po druk. Do dzisiaj magazyn pozostał wierny swojemu mottu. Pokazujemy kobiety w naturalny sposób i chociaż narzędzia graficzne pozwalają na wiele przeróbek my nie dodajemy sztucznego uroku naszym modelkom. Są one naturalne i prawdziwe a przez to ukazujemy czyste piękno jakim jest kobieta. Przyjętej wówczas zasadzie "prezentowania wyłącznie polskich modelek" gazeta jest wierna do dziś.

Sukcesywnie przybywało gazecie objętości, od 24 stron, przez 40 stron po roku, aż po 68 stron obecnie. Peep-show był i nadal jest alternatywą dla zagranicznych magazynów które ukazują na swoich łamach modelki które są sztuczne charakteryzowane i upiększane. W naszym magazynie pokazane są zwykłe kobiety takie które możesz spotkać na ulicy, w pracy lub w sąsiedztwie. Kobiety z którymi mamy styczność na codzień a nie erotyczne bóstwa których byc może nigdy nie zobac zymy w rzeczywistości.

W ciągu 18 letniej historii wydawania magazynu "PEEP SHOW" redakcja nieustannie jest związana z Czytelnikami. Śmiało można powiedzieć,
że to Oni są współtwórcami magazynu. Każda ich propozycja, sugestia, prośba, list, nie pozostają bez echa. Dla nich gazeta zamieszczała na łamach psychotesty, kalendarze i niezliczoną ilość anonsów towarzyskich a od prawie pięciu lat dołączamy płytki CD z filmami pokazującym modelki występujące na sesjach zdjęciowych w magazynie.

Pomysł na stworzenie pisma erotycznego zrodził się podczas pobytu w saunie dla naturystów w katowickim Spodku dwóch miłośników naturyzmu. Jeden miał duże doświadczenie i kontakty w światku naturystycznym, drugi - zapał i pieniądze.

Wkrótce dobrano kilku fachowców, zorganizowano burzę mózgów, przeprowadzono sondaż wśród przyjaciół i znajomych, zapytano fachowców od życia erotycznego i... stworzono koncepcję pisma erotycznego o zasięgu ogólnopolskim.

Copyright 2009 © (WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE)
gazeta.peep-show.pl

Top Porno Sex Linki-Sex Katalog stron